Przejdź do treści

YAMAHA DGX 670 B

YAMAHA DGX 670 B

Yamaha zaprezentowała nowy instrument z rodziny Portable Grand. Jest nim YAMAHA DGX 670 B, który podobnie jak wcześniejsze modele łączy w sobie cechy przenośnego pianina cyfrowego i aranżera.

 

Instrument reprezentujący nową generację Portable Grand stworzono z myślą o osobach oczekujących większej mobilności i elastyczności, a także swobodzie użytkowania. Niezależnie od naszego stopnia zaawansowania, w YAMAHA DGX 670 B znajdziemy nowe funkcje, które przydadzą się nam zarówno podczas ćwiczenia jak i występów.

NOWY MODEL

Nowy model YAMAHA DGX 670 B został wyposażony w dynamiczną, doważoną klawiaturę z mechanizmem młoteczkowym Graded Hammer Standard (GHS). Obejmuje 88 klawiszy. Zgodnie z oznaczeniem jest to klawiatura oferująca stopniowe zróżnicowanie doważenia klawiszy. Zwiększa wrażenie znane z pianin akustycznych. Tradycyjnie dla „zmian generacyjnych”, Yamaha zaimplementowała w DGX-670 nowe rozwiązania i innowacje w odniesieniu zarówno do barw czy stylów, jak i innych funkcji.

Nowy instrument YAMAHA DGX 670 B udostępnia barwy i style odpowiadające jakością ich odpowiednikom znanym z pianina cyfrowego CVP-701 z rodziny Clavinova. Do dyspozycji mamy 630 barw, wśród których nie brakuje też programów Super Articulation (601 barw rozmaitych instrumentów, w tym fortepianowe oparte na próbkach modelu CFX oraz 29 barw/zestawów perkusyjnych i efektowych). Sekcja automatycznego akompaniamentu udostępnia 263 style oferujące nieograniczone wręcz możliwości improwizacji, a biblioteka YAMAHA DGX 670 B obejmuje szeroki wachlarz gatunków muzycznych.

FABRYCZNE STYLE

Fabryczne style sprawdzą się w różnych sytuacjach i scenariuszach. YAMAHA DGX 670 B wyposażono w nowe funkcje związane z obsługą akompaniamentu, pozwalające odkrywać rozmaite niuanse stylistyczne. Przykładem tego jest funkcja ADAPTIVE STYLE analizująca grę w czasie rzeczywistymi i automatycznie dobierająca styl do danego utworu, biorąc pod uwagę także jego charakter. Inną nowością jest SIMPLE STYLE, czyli funkcja stawiająca na prostotę. W tym przypadku akompaniament jest redukowany do sekcji rytmicznej, a wzmocnieniu podlegają barwy granej przez nas partii. Do dyspozycji mamy też takie rozwiązania jak UNISON czy ACCENT.

YAMAHA DGX 670 B ma też na pokładzie wiele dodatkowych funkcji, a wśród wykorzystywanych technologii i rozwiązań znajdziemy m.in. Virtual Resonance Modeling (VRM), Intelligent Acoustic Control (IAC) czy Stereophonic Optimizer. Instrument oferuje też rozmaite efekty (Chorus, Reverb, DSP, Master EQ i Part EQ), funkcję Piano Room czy bibliotekę obejmującą 100 utworów. Do dyspozycji mamy też wejście mikrofonowe, które umożliwia użytkownikowi instrumentu śpiewanie do własnych czy gotowych utworów – także w trybie karaoke. Możemy też nagrywać własne wykonania zapisując je na nośnik USB w formie plików audio, którymi możemy się potem dzielić z innymi. Mamy też możliwość odtwarzania utworów przesyłanych bezprzewodowo (Bluetooth) ze sparowanego smartfona czy innego urządzenia.

NOWY WYGLĄD

Nowy model YAMAHA DGX 670 B różni się od swego bezpośredniego poprzednika nie tylko możliwościami, ale także wyglądem zewnętrznym. Zmieniono wzornictwo bryły oraz częściowo układ kontrolerów na panelu. W centrum tego ostatniego umieszczono kolorowy wyświetlacz TFT (1.3”). Instrument wyposażono ponadto w „kółko” PITCH BEND, stereofoniczne wejście AUX [jack 1/8”], wyjście liniowe/słuchawkowe, wejście SUSTAIN, gniazdo służące do podłączenia opcjonalnego modułu z 3 pedałami oraz dwa porty USB – TO HOST i TO DEVICE. Do dyspozycji mamy też wbudowany system nagłośnieniowy.

YAMAHA DGX 670 B w czarnej wersji wykończenia będzie dostępny. Biała wersja kolorystyczna ma pojawić się w połowie roku. Opcjami dla tego instrumentu (dopasowanymi kolorystycznie do odpowiedniej wersji) są statyw L-300 oraz wspomniany już moduł LP-1 oferujący trzy pedały w fortepianowym stylu (DAMPER, SOFT, SOSTENUTO).

***

www.musicsklep.pl 

6000 508 11 

Czynne 7 dni w tygodniu od 10 do 18

Niedziele po wcześniejszym umówieniu. 

Jesteśmy w Kutnie, ul. Łęczycka 60A.

Sprzęt Muzyczny Instrumenty Akcesoria

Możliwość odebrania sprzętu od poniedziałku do niedzieli od 8.00 do 20.00; możliwość zostawienia sprzętu w rozliczeniu; raty; leasing.

Możliwość zostawienia sprzętu w rozliczeniu; 

Sprzedajemy na raty (Santander lub Credit Agricole); 

Leasing (Leaselink). 

Wystawiamy faktury VAT

***

Oferujemy indywidualne szkolenia i doradztwo w konfiguracji nagłośnienia i obsłudze mikserów cyfrowych.

***

Wysyłka w ciągu 24h.

Możliwe formy wysyłki:

-Kurier DPD

-Inpost Paczkomaty

***