phone6000 508 11 email info@muzycznykomis.pl
access_time Godz. otwarcia: pn-pt: 9.00-19.00, so: 9.00-15.00
Chcesz sprzedać? Wycenimy Twój Sprzęt!

ROLAND FANTOM 7 - 76 klawiszy NOWOŚĆ -Prezentacyjny -Gwar. 24 mies.

12 999,00 zł
Brutto
store 1 szt.

Nowy i ulepszony okręt flagowy synthesizer Roland.

Ilość

Bądź pierwszy i dodaj opinię
close

Dodaj opinię

Informacje dla kupującego:

Opis produktu

ROLAND Fantom 7 -Nowość - Instrument prezentacyjny w idealnym stanie, w 100%  sprawny. W zestawie: oryginalny karton, kabel zasilający.

Fantom 7 opiera się na sukcesie poprzednich iteracji, pozostając wiernym swoim podstawowym zasadom i płynnej rozgrywalności. Dzięki ergonomicznemu układowi, który jest zapchany przez elementy sterujące wydajnością i wbudowany sekwencer TR-REC, Fantom 7 stanowi precedens w rankingach stacji roboczych. Płynny proces twórczy sprawia, że tworzenie muzyki, dostosowywanie dźwięków i inspirowanie kreatywności staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Możesz płynnie przełączać się między dźwiękami, doskonale sprawdzającymi się w przypadku live występów i szybkich decyzji produkcyjnych.

Skup się na grze. Fantom łączy w sobie najnowsze innowacje technologiczne z płynną pracą i głęboką integracją komputerową. Beztrybowa konstrukcja interfejsu oznacza, że nigdy nie musisz się martwić o to, jakie funkcje działają w jakich trybach. Konsekwentna przestrzeń robocza przygotowuje Cię na każdy scenariusz, od produkcji opartej na muzyce po występy na live scenie.

Jedną z najbardziej użytecznych funkcji wydajności jest możliwość dostosowania przestrzeni twórczej i zapisania ustawień. Przestrzenie twórcze nazywane są "Scenami". Scena może być pełną piosenką, segmentową częścią piosenki lub nawet wyborem ulubionych dźwięków, ułożonych według własnego uznania. Można nawet łańcuchować wiele scen razem i przełączać się między nimi natychmiast, z przerwami lub usterkami.

Bicie serca Fantoma to potężny i wszechstronny dźwięk engine. Jest to jeden z najbardziej elastycznych i rozbudowywanych obecnie silników dźwiękowych Rolanda; produkt wielu lat badań i rozwoju. Dźwięki myriad są dodatkowo uzupełniane przez możliwość łączenia tonów i dźwięku, a nawet rzeźbienia własnych za pomocą wbudowanego filtra analogowego i szerokiej gamy elementów sterujących. Dźwięki sięgają od autentycznych instrumentów akustycznych po nowoczesne dźwięki elektroniczne i hybrydowe. Nowa i ulepszona technologia wypycha Fantoma na nowe terytorium dźwiękowe, zachowując jednocześnie klasyczne dźwięki syntezatora, które uczyniły oryginały tak poszukiwanymi.

Rdzeń dźwięku engine jest zasilany przez niestatywardowe układy modelowania zachowania, zapewniające płynną i precyzyjną kontrolę z dużą ilością polifonii i pełną patch pozostałością. Projekt synthesizerengine opiera się na stronach. Każdy z partiali zaczyna się od dyskretnego głosu syntezatora (z oscylatorem, wzmacniaczem filtrującym, podwójnym LFO i efektami). Możesz wykorzystać do czterech stronnictw w jednym tonie. Scena może pomieścić do 16 tonów dla złożonych warstw, podziałów i sekwencjonowanych części.

Fantom 7 wyposażony jest w zupełnie nową klawiaturę z półwagą i dotykiem. Ta klawiatura klasy premium zapewnia autentyczne wrażenia i dotyk, podobne do fortepianu. Rezultatem jest solidne, ale precyzyjne odczucie, które uchwyci Twój styl gry z każdym niuansem. Szeroki zakres połączeń oznacza również możliwość zastosowania dźwigni, kółek lub pedałów w celu zwiększenia wyrazistości.

Uzupełnieniem klawiatury z półwagą, Fantom wykorzystuje technologię V-Piano. Ta specjalistyczna technologia dźwiękowa łączy w sobie autentyczne brzmienie klawiatury z pieczołowicie wykonanym dźwiękiem fortepianu. Rezultatem jest naturalny dźwięk fortepianu, który gra i reaguje jak ich akustyczne odpowiedniki.

Fantom posiada obszerną sekcję sterowania, składającą się z szerokiej gałek, suwaków, a nawet RGB pads. Za pomocą suwaków można kontrolować modulację i regulację głośności, idealne do dokonywania szybkich, natychmiastowych zmian. Dzięki wbudowanym elementom sterującym można osiągnąć wszystko, począwszy od płynnych przeszukiwań, a skończywszy na dokładniejszej regulacji tekstury i dźwięku. Zawiera również dedykowaną sekcję syntezy z oscylatorem, filtrem i elementami sterującymi kopertami, jak również przyciskami oraz pads do wyzwalania i sekwencjonowania.

Głównym punktem kontrolnym całego stanowiska pracy jest intuicyjny interfejs ekranu dotykowego. Możesz łatwo sterować ustawieniami i parametrami z ekranu dotykowego, a także zapewnić bezproblemową integrację z ulubionym DAW. Ekran dotykowy pozwala na bezpośrednią obsługę oprogramowania wydajnościowego, takiego jak Apple's Logic Pro i MainStage, a także instrumentów wirtualnych z Roland Cloud i innych.

Tworzenie wzorów i rytmów nigdy nie było lepsze. Wbudowany sekwencer wzorów TR-REC jest zapożyczony z klasycznych maszyn bębnowych Roland. Ten nowy stylizowany sekwencer pozwala na tworzenie wzorów na wiele różnych sposobów. Możesz tworzyć rytmy i wzory w czasie rzeczywistym lub poprzez sekwencjonowanie polifoniczne w czasie rzeczywistym.

Bardzo użytecznym narzędziem jest sekwencjonowanie oparte na klipach. Budowanie utworu i aranżacja go może być jednym z najbardziej uciążliwych wyzwań, przed którymi stoją muzycy. Dzięki ciągłemu budowaniu i dodawaniu nowych klipów możesz łatwo zacząć dostrzegać elementy układanki w intuicyjny sposób. Możesz nagrywać bębny, linie bazowe pads i inne wzory, które następnie możesz wyzwalać indywidualnie lub w grupach.

Tylny panel Fantoma charakteryzuje się szeroką gamą połączeń analogowych i cyfrowych, dzięki czemu jest to najbardziej uniwersalna stacja robocza na rynku. Fantom nie tylko współpracuje z komputerami, ale w pełni się z nimi integruje. Posiada wbudowany interfejs audio stereo 16x3, a także możliwość integracji miękkich syntezatorów. Możesz nawet podłączyć zewnętrzne kontrolery MIDI i USB z trzech dostępnych portów USB. Jeśli chcesz zintegrować się z analogowymi syntezatorami i modułami, Fantom posiada dwa zestawy CV/Gate, które można zsynchronizować lub odtwarzać je z klawiatury Fantoma i sekwencerów wzorów.

Cechy:

-Statek flagowy następnej generacji synthesizer
-Wbudowany intuicyjny kolorowy ekran dotykowy
-Wydajny pokładowy procesor DSP engine, możliwość uruchomienia do 16 części z wszystkimi efektami jednocześnie.
-Klawiatura półwaga z obsługą dotykową zapewniającą płynną grę.
-Wbudowany RGB pads- idealny do bębna na palec i wyzwalania próbek.
-Sekwencer wzorów w stylu TR-REC
-Nagrywanie w czasie rzeczywistym z edycją rolki pianina
-Głęboka integracja z komputerami, w tym z komputerami DAW i oprogramowaniem użytkowym.
-Elastyczny i rozszerzalny dźwięk engine
-Sterowanie DAW-ami i instrumentami wirtualnymi z ekranu dotykowego
-Łączność CV/Gate do użytku z analogowymi syntezatorami i modułami
-Technologia V-Piano zapewnia autentyczny dźwięk i odczucia.
-Dźwięk engine zasilany niestatywardowymi układami modelowania zachowania.

Specyfikacja:

-Klawiatura: 76 Klawisze (klawiatura półwaga i dotykanie kanałów)
-Generator dźwięku: ZEN-Core, technologia fortepianowa V.
-Części: 16 stref (wewnętrznych i zewnętrznych)
-Sceny: 127 scena x 4 bank.
-Tony: Ponad 3500 ton, ponad 90 zestawów bębnowych.

Efekty:

-Wielorakie efekty: 16 systemów, 90 typów
-Część EQ: 16 systemów
-Bęben część COMP: 6 systemów
-Efekt wstawienia: 2 System, typ 90
-Chór: 8 typów
-6Reverb typów
-Główny kompresor: 1
-Master EQ: 1
-Wejście Reverb mikrofonowe: 6 typów
-Typ filtra analogowego: LPF1/LPF2/LPF2/LPF3/HPF/BPF/Bypass

Sequencer:

-MIDI Tstojaks: 16 (wewnętrzny/zewnętrzny)
-Grupa: 16
-Wzór: 8 (na każdy tor)
-Długość wzoru: 32 miary
-Metoda zapisu: Nagrywanie w czasie rzeczywistym, nagrywanie krok po kroku, TR-REC
-Sampler: Pad sampler
-Format: Obsługiwany import 16-bitowy liniowy, 44,1/48 kHz, WAV/AIFF
-Maksymalna polifonia: 8
-Liczba próbek: 16 pads x 4 banki

Kontrolery:

-Podziałka Bend/Dźwignia modulacyjna
-Przełącznik przypisywany x 2 (S1/S2)
-Pokrętło sterujące x 8
-Suwak x 8
-Suwak audio USB
-Koło x 2
-Funkcja Pokrętło x 6
-Gałka zmodyfikowana akustycznie x 11
-4 x 4 Pad
-Wyświetlacz: Typ graficzny, 7", szeroka karta graficzna VGA (800 x 480 punktów), podświetlany ekran LCD (kolorowy/ dotykowy)
-Zasilanie: AC 117-240V 50/60Hz
-Akcesoria: Instrukcja obsługi, przewód zasilający
-Zużycie energii: 50W
-Wymiary: 1,296 (szer.) x 403 (gł.) x 106 (wys.) mm
-Waga: 17,7 kg.

Inne produkty z tej kategorii

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.