phone6000 508 11 email info@muzycznykomis.pl
access_time Godz. otwarcia: pn-pt: 9.00-19.00, so: 9.00-15.00
Chcesz sprzedać? Wycenimy Twój Sprzęt!

KORG SV2 S 73 - stage piano PREMIERA WKRÓTCE

8 599,00 zł
Brutto

SV series po prostu zrobił się o wiele lepszy - dziesięć razy lepszy w rzeczywistości. Jeden z najlepszych stage piano z głośnikami K-ARRAY.

Ilość
Magazyn zewnętrzny
Zapytaj o dostępność

Bądź pierwszy i dodaj opinię
close

Dodaj opinię

Informacje dla kupującego:

Opis produktu

KORG SV2 73

SV series po prostu zrobił się o wiele lepszy - dziesięć razy lepszy w rzeczywistości. Posiadając ponad dziesięciokrotnie większą ilość danych niż SV-1, SV2 posiada teraz wystarczającą ilość pamięci dla wszystkich 72 wbudowanych dźwięków. A dzięki 64 lokalizacjom pamięci można teraz przechowywać wyedytowane ulubione utwory w access czasie rzeczywistym.

W połączeniu z oprogramowaniem SV2 Editor można nawet tworzyć własne programy dzielone i warstwowe oraz zapisywać je w szybkim access czasie. W rzeczywistości pojedynczy "Ulubieniec" może access mieć do trzech głosów na raz! Jest to idealne rozwiązanie na przykład do gry na pianinie/ basie z warstwą smyczków. Dodatkowo, polifonia SV2 stoi teraz na poziomie 128 głosów, co oznacza więcej warstw i zrównoważone brzmienie dla rozszerzonego realizmu.

Dzięki wykorzystaniu stanu techniki art próbkowania oraz starannemu przygotowaniu instrumentu, SV2 zapewnia dokładne i autentyczne odwzorowanie wielu klasycznych klawiatur. Oznaczało to znalezienie najlepiej utrzymanych instrumentów i nagranie ich najnowszymi metodami multi-micing. Od zwolnienia młotka do kliknięcia styków, każdy element tych cenionych klawiatur jest zachowany w SV2. Co więcej, są one zapisane w warstwie RX-owej, co oznacza, że można je mieszać w tak wielu lub tak mało, jak te autentyczne niuanse są potrzebne.

Oczywiście SV2 odtwarza pełną dynamikę każdego z instrumentów. Aby jednak osiągnąć pełny efekt, SV2 odtwarza nawet zmiany barwy i głośności generowane pomiędzy spektrum dynamicznym. Nie ma znaczenia, czy grasz na najcichszym pianississimo, czy największym fortississimo, SV2 zawsze wytworzy trójwymiarowe poczucie obecności. Nie ma znaczenia, gdzie występujesz, SV2 zawsze wypełni pomieszczenie, w którym się znajdujesz.

Wykonać na instrumentach, które określiły twoje dzieciństwo. SV2 zawiera skarbnicę klasycznych, elektromechanicznych, tranzystorowych, taśmowych, analogowych i cyfrowych instrumentów klawiszowych, odtworzonych z niezrównanym realizmem. Masz teraz te pożądane klasyki w zasięgu ręki. Zawsze nastrojony, i zawsze w nienagannym stanie gry.

Korg zapakował SV2 z elektrycznymi klawiaturami. Posiadając prawie wszystkie modele American zębów i trzciny, japoński fortepian elektryczny, a nawet rzadki niemiecki fortepian elektryczny, na pewno będziesz pod wrażeniem SV2. Szukasz elektronicznych fortepianów? Do wyboru są fortepiany analogowe, cyfrowe, VPM, FM i samplowane, nawet popularny Korg M1. Bardziej muzyk organyowy? Przewiń VOX kombi, tranzystor włoski lub American organyy lampowe, a także nowe organyy kościelne i katedralne. Ale nie tylko kluczowe instrumenty. SV2 zawiera młotki, chór, instrumenty dęte, gitarę, bas i syntezatory do tworzenia bogatych warstw.

Za jednym naciśnięciem przycisku można przywołać jedne z najlepiej brzmiących fortepianów z całego świata. W zależności od tego, jakiego brzmienia szukasz, możesz wybierać spośród wiodących niemieckich, włoskich, austriackich i japońskich producentów instrumentów. Dla czegoś bardziej intymnego masz do wyboru fantastyczny fortepian honky-tonk, a nawet prawdziwy "tack". Dla bardziej królewskiej oprawy, SV2 posiada dwa wspaniałe klawesyny; jeden francuski i jeden włoski. Graj na tych instrumentach samodzielnie, warstwowo z innym dźwiękiem lub rozdzielone po całej klawiaturze. Elastyczność z SV2 jest naprawdę fantastyczna.

Inne produkty z tej kategorii

X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Login with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Register with Facebook
X

WELCOME TO OUR WONDERFUL WORLD

Did you know that we ship to over 24 different countries

Please enter the email address you used to register. You will receive a temporary link to reset your password.