Focusrite – rewolucja nagrań domowych i studyjnych.

Focusrite zrewolucjonizował rynek domowych nagrań

Focusrite zasadniczo zrewolucjonizował rynek domowych i studyjnych nagrań. Dzięki serii interfejsów USB Scarlett, a dzięki trzeciej generacji zyskał sobie miano wiodącej w branży marki. Nowa generacja czerwonej klasyki ma ulepszone przedwzmacniacze. A ultrakompaktowa i lekka jednostka wyposażona jest w konwertery 24-bit / 192 kHz, które zapewniają wyjątkową czystość i szczegółowość bez opóźnień. Można go schować do dowolnej kieszeni torby, aby nagrywać w podróży. Wystarczy go włączyć, podłączając komputer Mac lub PC przez USB.

Szybka funkcja Gain Halo

Wejścia instrumentalne mają bardzo wysoką impedancję i nadprogram, niezbędne do podłączenia gitar lub basów od razu. Szybka funkcja Gain Halo pozwala na łatwą regulację zapewniając wyraźne i dokładne nagrywanie bez niepożądanych zniekształceń. Mamy możliwość podłączenia gniazd XLR lub instrumentów do obu wejść, z osobnym pokrętłem kontroli wzmocnienia dla każdego i zasilania fantomowego 48 V dostępnego dla mikrofonów jeśli to potrzebne.

Funkcja Air emuluje oryginalne przedwzmacniacze Focusrite ISA

Również do nagrywania jest wybór pomiędzy trybem „instrument” i „air”. Funkcja Air emuluje oryginalne przedwzmacniacze Focusrite ISA – idealne do miksowania instrumentów lub nagrywania głosu. Zapewnia to znacznie jaśniejszy i otwarty dźwięk, szczególnie przydatny w przypadku wokalu. Jednak, podobnie jak w przypadku każdego nowego interfejsu, znalezienie odpowiedniego ustawienia dla własnych potrzeb będzie trochę kłopotliwe. Jeśli dostosujemy głośność niezależnego monitora i słuchawek, będziemy gotowi do nagrywania. 

Dla wszystkich artystów

Dla wszystkich nowych artystów, którzy chcą w pełni wykorzystać swój talent muzyczny. Lub tych z Was, którzy chcą odkryć nowe stopnie w tworzeniu muzyki box. Interfejsy Focusrite oferują również całą gamę oprogramowania do nagrywania, dźwięków i wtyczek. Obejmuje to początkową wersję obu standardów branżowych, Ableton Live i Avid Pro Tools. Także trzymiesięczną subskrypcję Splice Sounds. Bank darmowych jednorazowych ujęć, pętli i ustawień wstępnych jest dodawany do codziennych. Zawiera już miliony wydań wysokiej jakości. Wreszcie istnieje dostęp do pakietu czasu i brzmienia Softube oraz szeregu wtyczek Focusrite, które są pełne narzędzi do miksowania i masteringu.

Trzecia generacja kultowego interfejsu

Ogólnie rzecz biorąc, trzecia generacja kultowego interfejsu Focusrite wciąż udowadnia, że ​​ci to własnie oni są prawowitymi władcami swojego rynku. Scarlett nadal najlepiej nadaje się dla artystów domowego studia, jak i profesjonalnego, którzy szukają łatwego ale i profesjonalnego sposobu na nagranie swoich piosenek. I rozpoczęcie zabawy na cyfrowych stacjach roboczych. Nie ma wielu marek, które są preferowane w stosunku do Focusrite, jeśli chodzi o interfejsy USB. 

Stąd nasz wybór i postawienie na markę Focusrite.

Pełna oferta interfejsów USB Focusrite na naszej stronie.
Sprzet można kupić online – wyślemy kurierem, bądź do odbioru w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem: Musicsklep.pl, Kutno, Łęczycka 60A 

Dostępne interfejsy: