Przejdź do treści

BOSS RC-505 MKII loop station

BOSS RC-505 MKII LOOP STATION

Wyposażony w inspirujące narzędzia do tworzenia muzyki tu i teraz, RC-505mkII zapewnia moc i elastyczność nowej generacji najpopularniejszemu na świecie looperowi.
Udoskonal jakość swoich występów dzięki pięciu ścieżkom stereo i czterem równoczesnym efektom wejściowym i efektom na ścieżkach i wznieś się jeszcze wyżej dzięki konfigurowalnym przyciskom, rozszerzonej ilości wejś/wyjść, zwiększonej kontroli nad miksem i innym ulepszeniom, o które prosili użytkownicy długo korzystający z RC-505. Stworzony z myślą o swobodnej ekspresji na scenie i w studiu, RC-505mkII to wymarzona maszyna dla beatboxerów, wokalistów, multiinstrumentalistów i innych nieustraszonych, wykorzystujących pętle artystów.

https://musicsklep.pl/efekty-gitarowe/boss-rc-505-mkii-loop-station.html

Cechy:

 • Standard branży desktopowych looperów, zaktualizowany i udoskonalony
 • Najwyższej jakości brzmienie dzięki 32-bitowej konwersji AD/DA i 32-bitowemu przetwarzaniu zmiennoprzecinkowemu
 • Pięć równloleglych stereofonicznych ścieżek z dedykowanymi kontrolerami i niezależnymi suwakami głośności
 • Sekcje Input FX i Track FX, każda z czterema równoczesnymi efektami i czterema pamięciami szybkiego dostępu
 • Konfigurowalne przyciski FX i Track dla każdej ścieżki
 • Ogromny wybór wbudowanych efektów z 49 typami Input FX i 53 typami Track FX, w tym nowe Harmony, Electric FX i wiele innych
 • Nowe, bardzo wytrzymałe suwaki z dłuższym zakresem dla bardziej precyzyjnej regulacji
 • Nowa funkcja Mark Back zapewnia zwiększoną elastyczność cofania/ponawiania podczas występu
 • Dwa wejścia mikrofonowe XLR z zasilaniem phantom, dwie pary wejść liniowych stereo i trzy pary wyjść liniowych stereo
 • 99 pamięci, z których każda zawiera pięć ścieżek fraz, unikalne efekty i ustawienia odtwarzania, przydzielonego sterowania i wiele więcej
 • Zsynchronizuj swoje pętle z ponad 200 wbudowanymi patternami rytmicznymi i 16 zestawami perkusyjnymi
 • Szczegółowa obsługa sterowania MIDI
 • Dwa zewnętrzne gniazda sterujące, każde z obsługą do dwóch przełączników nożnych lub pedału ekspresji
 • USB do tworzenia kopii zapasowych, import/eksport fraz za pomocą BOSS Tone Studio i import patternów za pomocą RC Rhythm Converter
 • https://musicsklep.pl/efekty-gitarowe/boss-rc-505-mkii-loop-station.html

RC-505mkII zachowuje wszystko, co sprawiło, że oryginał był tak kochany, i dodaje bogactwo nowych funkcji, dzięki którym pętle stają się jeszcze bardziej kreatywne i płynne. Suwaki zapewniają dłuższą drogę dla dokładniejszych regulacji, a także zapewniają bardziej solidne wyczucie pod palcami. Każda ścieżka ma teraz dedykowane przyciski FX i Track, co ułatwia kolorowanie i kontrolowanie pętli w ferworze chwili.
Cofanie/ponawianie zostało również wzbogacone o funkcję Mark Back, która umożliwia natychmiastowy powrót do poprzedniego stanu pętli podczas występu.
https://musicsklep.pl/efekty-gitarowe/boss-rc-505-mkii-loop-station.html

Dostosuj Swój Workflow

Podczas gdy oryginalny RC-505 był bardzo konfigurowalny, RC-505mkII przenosi rzeczy na wyższy poziom dzięki szerokiej gamie konfigurowalnych przez użytkownika elementów sterujących. Do przycisków FX i Track można przypisać różne parametry CTL i uruchamiać je przez naciśnięcie, przytrzymanie lub dwukrotne uderzenie. Naciśnięcie przycisku Undo/Redo ujawnia warstwę dodatkową, podwajając opcje. Dostępne są również dwa zewnętrzne gniazda sterujące do podłączenia przełączników nożnych lub pedałów ekspresji, a każde z nich ma swój własny, dedykowany zestaw parametrów.
Pragniesz jeszcze więcej? W takim razie wejdź w ekrany Assign, aby skonfigurować 16 różnych opcji do sterowania sprzętem i obsługi MIDI.
https://musicsklep.pl/efekty-gitarowe/boss-rc-505-mkii-loop-station.html

Więcej Kolorów Sonicznych dla Inspirującego Loopowania

Wariacje dźwiękowe sprawiają, że występy z looperem są bardziej atrakcyjne, a RC-505mkII zapewnia znacznie rozszerzoną paletę efektów, aby kolorować dźwięki podczas nagrywania i odtwarzania. Do wyboru jest 49 Efektów Wejściowych i 53 Efektów Track — w tym nowe potężne efekty harmonizacji wokali — i możesz użyć do czterech z nich w każdej sekcji jednocześnie. Idąc dalej, grupy czterech Efektów Wejściowych i Efektów Track mogą być przechowywane w czterech bankach w celu szybkiego przywołania, wraz z ustawieniami przełączników lub szybkimi przyciskami dla każdego typu. Funkcja sekwencji kroków jest również dostępna w niektórych efektach, aby zautomatyzować zmiany parametrów dla dynamicznego ruchu w czasie rzeczywistym.

Podłącz i Miksuj

Dzięki rozszerzonej łączności RC-505mkII i wbudowanemu przetwarzaniu dźwięku możesz zrobić więcej przy mniejszej ilości sprzętu zewnętrznego. Dwa wejścia XLR dla mikrofonów i dwie pary wejść liniowych mono/stereo dla instrumentów i innych urządzeń, dodatkowo mikser wejściowy z dwoma kompresorami mikrofonowymi i niezależnymi korektorami dla wszystkich kanałów. Dostępne są również trzy pary wyjść stereo i mikser wyjściowy, wraz z przypisywalnymi opcjami routingu oraz efektami pogłosu głównego i kompresora. Możliwe jest nawet dostosowanie wyjścia słuchawek do monitorowania poszczególnych ścieżek i dźwięków rytmicznych. Przez USB możesz zintegrować się z komputerowymi programami DAW i używać BOSS Tone Studio do importowania/eksportowania pętli WAV.
https://musicsklep.pl/efekty-gitarowe/boss-rc-505-mkii-loop-station.html

Szczegóły Twórcze

Aby sprostać wyjątkowym potrzebom różnych wykonawców, RC-505mkII oferuje wiele nowych opcji do tworzenia, inspirowane opiniami długoletnich użytkowników Looperów. Dostępne są trzy różne tryby dogrywania — w tym jeden, który umożliwia zastąpienie bieżącego dźwięku w ścieżce pętli podczas jej odtwarzania — oraz nowa funkcja Bounce In do przechwytywania wielu ścieżek do jednej. Dostępne są również opcje ustawienia podwójnego i połowicznego tempa odtwarzania, a także możesz dowolnie zmieniać ogólną prędkość odtwarzania z lub bez zmiany wysokości tonu. Dodatkowo możesz teraz przypisać funkcję Auto Rec do przycisku na panelu lub do przełącznika nożnego w celu szybkiej aktywacji, kiedy tylko tego potrzebujesz.

MUSICSKLEP
Kutno, ul. Łęczycka 60A.
6000 508 11
sklep@musicsklep.pl

W ofercie:
>sprzęt muzyczny dla profesjonalistów jak i dla amatorów, dla początkujących jak i zaawansowanych;
>instrumenty klawiszowe; keyboardy, pianina, syntezatory
>gitary oraz akcesoria gitarowe, ukulele, flety;
>perkusje, bębny marszowe, tamburyny, pałki;
>mikrofony, odsłuchy, efekty, miksery;
>profesjonalne nagłośnienie;
>statywy, akcesoria do instrumentów dętych i strunowych, i wiele innych.
***
Sprzedajemy na raty (Santander lub Credit Agricole);
A także leasing (Leaselink).
***
Proponujemy indywidualne szkolenia i doradztwo w konfiguracji nagłośnienia i obsłudze mikserów cyfrowych, lub w konfiguracji instrumentów klawiszowych.
***
WYSTAWIAMY FV
***
MOŻLIWOŚĆ ZOSTAWIENIA SPRZĘTU W ROZLICZENIU