Aktualizacja i nowe wtyczki do interfejsów Arturia AudioFuse!

Arturia opublikowała aktualizację do interfejsów audio z serii AudioFuse i dodała nowe efekty do zestawu AudioFuse Creative Suite!

Arturia ma zaszczyt zaprezentować obszerny zestaw bezpłatnych aktualizacji dla całej gamy interfejsów AudioFuse. Dodatkowo, francuski producent dorzuca 2 nowe efekty do ekskluzywnego pakietu AudioFuse Creative Suite, zarówno dla obecnych, jak i nowych użytkowników.

Najnowsze aktualizacje firmware’ów sprawiają, iż AudioFuse, AudioFuse Studio i AudioFuse 8Pre są jeszcze wydajniejsze i zapewniają swoim użytkownikom bezbłędną pracę oraz jakość na jaką zasługuje dźwięk. Wraz z updatem, interfejsy cechują się pełną kompatybilnością z systemem operacyjnym MacOS Big Sur, została usprawniona funkcjonalność ADAT, a także poprawiono wydajność zegarów oraz polepszono ścieżkę sygnałową i pozbyto się kilku bugów.

Pakiet AudioFuse Creative Suite został rozszerzony do 10 instrumentów i efektów programowych, dzięki czemu momentalnie możesz przystąpić do pracy nad muzyką, czy profesjonalną obróbką dźwięku. Znajdziemy tam emulacje klasycznych przedwzmacniaczy mikrofonowych, odwzorowane z dokładnością do obwodów po najnowocześniejsze brzmienia syntetyczne i klasyczne zawarte w Analog Lab. Teraz dodano dwa nowe – Phaser BI-TRON i Chorus JUN-6.

Przegląd produktów AudioFuse

Interfejsy audio stały się wszechstronnymi rozwiązaniami do nagrywania. AudioFuse są zaprojektowane jako inteligentne koncentratory studyjne, oferujące przejrzysty, dynamiczny dźwięk, niezrównane emulacje efektów i płynną pracę nad muzyką i dźwiękiem. Kompletny przegląd interfejsów audio Arturia znajdziesz na specjalnie przygotowanej stronie, która pokazuje wszelkie zalety i możliwości tych niesamowitych interfejsów! Wspomnianą stronę znajdziesz >>>TUTAJ<<<

Użytkownicy mogą pobrać nowy firmware, korzystając z poniższych linków:

Aktualizacja oprogramowania sprzętowego AudioFuse i AudioFuse Rev 2
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego AudioFuse 8Pre
Aktualizacja oprogramowania sprzętowego Audiofuse Studio

Efekty Phaser BI-TRON i Chorus JUN-6 zostały dodane do konta Arturia wszystkich właścicieli interfejsów audio z serii AudioFuse. Użytkownicy mogą pobrać wspomniane dwa efekty bezpośrednio z Arturia Software Center.

Aktualizujcie i korzystajcie! ?

źródło: https://audiotechpro.pl