Focusrite zasadniczo zrewolucjonizował rynek domowych i studyjnych nagrań dzięki serii interfejsów USB Scarlett, a dzięki trzeciej generacji zyskał sobie miano wiodącej w branży marki. Nowa generacja czerwonej klasyki ma ulepszone przedwzmacniacze, a ultrakompaktowa i lekka jednostka wyposażona jest w konwertery 24-bit / 192 kHz, które zapewniają wyjątkową czystość i szczegółowość bez opóźnień. Można go schować do dowolnej kieszeni torby, aby nagrywać w podróży – wystarczy go włączyć, podłączając komputer Mac lub PC przez USB.

Wejścia instrumentalne mają bardzo wysoką impedancję i nadprogram, niezbędne do podłączenia gitar lub basów od razu. Szybka funkcja Gain Halo pozwala na łatwą regulację zapewniając wyraźne i dokładne nagrywanie bez niepożądanych zniekształceń. Mamy możliwość podłączenia gniazd XLR lub instrumentów do obu wejść, z osobnym pokrętłem kontroli wzmocnienia dla każdego i zasilania fantomowego 48 V dostępnego dla mikrofonów jeśli to potrzebne.

Również do nagrywania jest wybór pomiędzy trybem „instrument” i „air”. Funkcja Air emuluje oryginalne przedwzmacniacze Focusrite ISA – idealne do miksowania instrumentów lub nagrywania głosu. Zapewnia to znacznie jaśniejszy i otwarty dźwięk, szczególnie przydatny w przypadku wokalu. Jednak, podobnie jak w przypadku każdego nowego interfejsu, znalezienie odpowiedniego ustawienia dla własnych potrzeb będzie trochę kłopotliwe. Jeśli dostosujemy głośność niezależnego monitora i słuchawek, będziemy gotowi do nagrywania. 

Dla wszystkich nowych artystów, którzy chcą w pełni wykorzystać swój talent muzyczny lub tych z Was, którzy chcą odkryć nowe stopnie w tworzeniu muzyki box, interfejsy Focusrite oferują również całą gamę oprogramowania do nagrywania, dźwięków i wtyczek. Obejmuje to początkową wersję obu standardów branżowych, Ableton Live i Avid Pro Tools, a także trzymiesięczną subskrypcję Splice Sounds. Bank darmowych jednorazowych ujęć, pętli i ustawień wstępnych jest dodawany do codziennych i zawiera już miliony wydań wysokiej jakości. Wreszcie istnieje dostęp do pakietu czasu i brzmienia Softube oraz szeregu wtyczek Focusrite, które są pełne narzędzi do miksowania i masteringu.

Ogólnie rzecz biorąc, trzecia generacja kultowego interfejsu Focusrite wciąż udowadnia, że ​​ci to własnie oni są prawowitymi władcami swojego rynku. Scarlett nadal najlepiej nadaje się dla artystów domowego studia, jak i profesjonalnego, którzy szukają łatwego ale i profesjonalnego sposobu na nagranie swoich piosenek i rozpoczęcie zabawy na cyfrowych stacjach roboczych. Nie ma wielu marek, które są preferowane w stosunku do Focusrite, jeśli chodzi o interfejsy USB. 

Stąd nasz wybór i postawienie na markę Focusrite.

Pełna oferta interfejsów USB Focusrite na naszej stronie.
Sprzet można kupić online – wyślemy kurierem, bądź do odbioru w naszym sklepie stacjonarnym pod adresem: Musicsklep.pl, Kutno, Łęczycka 60A 

Dostępne interfejsy:

https://musicsklep.pl/interfejsy-audio/focusrite-scarlett-solo-studio-3rd-gen-kompletny-zestaw.htmlhttps://musicsklep.pl/interfejsy-audio/focusrite-scarlett-2i2-studio-3rd-gen-kompletny-zestaw.htmlhttps://musicsklep.pl/interfejsy-audio/focusrite-scarlett-solo-3rd-gen-interfejs-audio-usb.htmlhttps://musicsklep.pl/interfejsy-audio/focusrite-scarlett-2i2-3rd-gen-interfejs-audio-dla-studiow.htmlhttps://musicsklep.pl/interfejsy-audio/focusrite-scarlett-4i4-3rd-gen-interfejs-audio-usb.htmlhttps://musicsklep.pl/interfejsy-audio/focusrite-scarlett-8i6-3rd-gen-interfejs-audio-dla-studiow.htmlhttps://musicsklep.pl/interfejsy-audio/focusrite-scarlett-18i8-3rd-gen-interfejs-audio-dla-studiow.htmlhttps://musicsklep.pl/interfejsy-audio/focusrite-scarlett-18i20-3rd-gen-interfejs-audio-dla-studiow.html